Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.
       

Břečťan a nové publikace

5.12.2018 Do nabídky zařazujeme jako úplnou novinku laserovanou stavebnici břečťanu pro měřítka 1:32/1:35, která obsahuje laserem řezané listy různých velikostí na stonku a vedle toho jsou v balení přidány drobné kořínky pro věrné znázornení starších již suchých větví. Tento výrobek jsme připravili ve spolupráci s belgickou firmou Joefix Studio's a krásné diorama pro obal produktu a pro náshled na e-shopu pro nás postavila Marcela Dostálová.

Dále zařazujeme do nabídky nové publikace, z nichž za zmínku stojí kromě řady Landscaping of War (v angličtině) také reprezentativní publikace švýcarského modeláře Marcela Ackleho Das Natur Talent (v němčině). U všech těchto publikací převažuje obrazový materál výrazně nad textem a všechny představují opravdu inspirativní díla.

Rovněž byl doplněn sklad u dalších publikací, které máme dlouhodobě v nabídce.

Plány kolejišť - díl II. máme skladem posledních pár kusů.