Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

       

WORKSHOPY » Typy workshopů
Typy workshopů

Všechny naše workshopy jsou založeny na vyzkoušení a osvojení prezentovaných pracovních postupů každým účastníkem. Nejedná se tedy jen o pasivní předváděcí akci, ale skutečný workshop, z nějž účastník odchází s praktickými zkušenostmi. Navíc si každý účastník po skončení odnáší domů dioráma, které na workshopu postavil.

Maximální počet účastníků je Stanoven na 5 osob na jeden workshop, což zaručuje opravdu individuální přístup lektora.

Krajinařina - díl 1. "Základy tvorby krajiny"

Cena semináře: 2390 Kč
Trvání semináře: cca 5,5-6 hodin
Obsah:
Výklad a praktické vyzkoušení základních postupů tvorby krajiny, zásady tvarování terénu s přihlédnutím k projektování modelového kolejiště, výběr barev v přírodě. Během konání workshopu si každý účastník postaví vlastní malé diorama z materiálů MS.
V ceně semináře je materiál ke stavbě dioramatu v hodnotě cca 1300 Kč. Vytvořené diorama si každý účastník po skončení odnese domů. Workshop je vhodný i pro úplné začátečníky.

Krajinařina - díl 2. "Práce se sádrovými odlitky - barvení, patina"

Cena semináře: 2590 Kč
Trvání semináře: cca 6-7 hodin
Obsah:
Workshop je zaměřen na práci se sádrovými odlitky: každý si vyzkouší odlévání do silikonových forem, dále barvení a patinu odlitků zdiva a jeho zabudování do krajiny. Dále si účastníci při semináři prakticky vyzkouší použití foliáží MS typu násep, jakož i štěrkování kolejí. Vše bude opět prováděno na dioramatu, které si každý účastník vlastnoručně postaví a odnese.
V ceně semináře je materiál ke stavbě vlastního dioramatu v hodnotě cca 1300 Kč. Workshop je vhodný pro absolventy některého z předchozích kurzů

Krajinařina - díl 3. "Lesní zátiší"

Cena semináře: 2690 Kč
Trvání semináře: cca 6-7 hodin
Obsah:
Workshop je zaměřen na ztvárnění lesa, na pracovním dioramatu si účastník osvojí zapracování vyvráceného stromu s kořenovým balem, ale také tvorbu sesutého svahu, práci s laserovanou vegetací a lesními základy borůvčí a také s lesním prameništěm.
V ceně semináře je materiál ke stavbě vlastního dioramatu v hodnotě cca 1800 Kč. Workshop je vhodný pro absolventy některého z předchozích kurzů.

Krajinařina - díl 4. "Skalní stěna"

Cena semináře: 2990 Kč
Trvání semináře: cca 8 hodin
Obsah:
Zatím nejnovější nabízený workshop je zaměřen na způsoby věrného ztvárnění skalní stěny ze sádry (bez nutnosti odlévání z forem), jejího barevného provedení a opatření věrohodnou vegetací. Alternativně proběhne také ukázka tvorby skal ze styroduru. Součástí workshopu bude je rovněž ukázka tvorby vodního toku na úpatí skály včetně úpravy hladiny.
V ceně semináře je materiál ke stavbě vlastního dioramatu. Workshop je vhodný pro absolventy některého z předchozích kurzů.

PŘIPRAVUJEME NA PODZIM 2023:

Krajinařina - díl 5. "Staniční pláň"