Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

       

WORKSHOPY » Typy workshopů
Typy workshopů

Základy práce s foliážemi Model Scene

Cena semináře: 500 Kč
Trvání semináře: cca 90 minut
Obsah:
Seznámení s použitím travních foliáží MS, ukázka kombinací a napojování. Každý účastník si bude moci na malém kousku terénu práci s foliážemi prakticky vyzkoušet.
Nejedná se tedy jen o pasivní předváděcí akci, ale skutečný workshop, z nějž účastník odejde s praktickými zkušenostmi s používáním travních foliáží.

Krajinařina - díl 1. "Základy tvorby krajiny"

Cena semináře: 2290 Kč
Trvání semináře: cca 5 hodin
Obsah:
Výklad praktické vyzkoušení základních postupů tvorby krajiny, zásady tvarování terénu, výběr barev v přírodě. Během konání workshopu si každý účastník postaví vlastní malé diorama z materiálů MS. Součástí je také ukázka práce s vodou Model Scene.
V ceně semináře je materiál ke stavbě dioramatu v hodnotě přes 1000 Kč. Vytvořené diorama si každý účastník po skončení odnese domů. Workshop je vhodný pro účastníky, kteří již absolvovali seminář Základy práce s foliážemi MS (ale není to podmínka účasti).

Krajinařina - díl 2. "Práce se sádrovými odlitky"

Cena semináře: 2590 Kč
Trvání semináře: cca 6-7 hodin
Obsah:
Workshop je zaměřen na práci se sádrovými odlitky: každý si vyzkouší odlévání do silikonových forem, dále barvení a patinu odlitků zdiva a jeho zabudování do krajiny. Dále si účastníci při semináři prakticky vyzkouší použití foliáží MS typu násep, jakož i štěrkování kolejí. Vše bude opět prováděno na dioramatu, které si každý účastník vlastnoručně postaví a odnese.
V ceně semináře je materiál ke stavbě vlastního dioramatu. Workshop je vhodný pro absolventy některého z předchozích kurzů

Krajinařina - díl 3. "Lesní zátiší"

Cena semináře: 2590 Kč
Trvání semináře: cca 6-7 hodin
Obsah:
Workshop je zaměřen na ztvárnění lesa, na pracovním dioramatu si účastník osvojí zapracování vyvráceného stromu s kořenovým balem, ale také tvorbu sesutého svahu, práci s laserovanou vegetací a lesními základy borůvčí a také s lesním prameništěm.
V ceně semináře je materiál ke stavbě vlastního dioramatu. Workshop je vhodný pro absolventy některého z předchozích kurzů.

Krajinařina - díl 4. "Skalní stěna"

Cena semináře: 2690 Kč
Trvání semináře: cca 8 hodin
Obsah:
Zatím nejnovější nabízený workshop chceme zaměřit na způsoby věrného ztvárnění skalní stěny ze sádry (bez nutnosti odlévání z forem), jejího barevného provedení a opatření věrohodnou vegetací. Alternativně proběhne také ukázka tvorby skal ze styroduru. Součástí bude také ukázka tvorby vodního toku na úpatí skály.
V ceně semináře je materiál ke stavbě vlastního dioramatu. Workshop je vhodný pro absolventy některého z předchozích kurzů.